Участь НМетАУ у розробці спільного європейського проекту ТЕМПУС ?Підтримка інновацій через вдосконалення законодавства у сфері вищої освіти України?

Представники НМетАУ у складі міжнародного консорціуму приймають активну участь  у розробці спільного європейського проекту ТЕМПУС  «Підтримка інновацій через вдосконалення законодавства у сфері вищої освіти України».

У рамках проекту у березні та квітні 2013 року відбулися учбові візити представників нашої академії до:  Університету міста Лунд (Швеція), Політехнічного Інституту міста Порто (Португалія), Університету міста Ковентрі (Великобританія), та Технологічного університету міста Гданьск (Польща).

Метоюпроекту є:

1. Аналіз найкращих Європейських практик комерціалізації інновацій університетами.

2. Впровадження новітніх методологічних підходів, спрямованих на підготовку випускників, які будуть здатні підсилити взаємодії дослідників і інноваційно-активного бізнесу.

3. Розробка рекомендації з поліпшення законодавчої бази для комерціалізації інновацій в Україні.

4. Впровадження та перевірка на практиці механізмів комерціалізації інновацій університетами в співробітництві з іншими зацікавленими сторонами.

У проекті беруть участь:

ПредставникиЄвропейського Союзу:

Університет міста Лунд (Швеція), Політехнічний Інститут міста Порто (Португалія),Технологічний Університет міста Гданьск (Польща), Університет міста Ковентрі (Великобританія).

ПредставникиУкраїни:

Міністерство освіти і науки України, Національна металургійна академія України, Івано-Франковський національний університет нафти і газу, Севастопольський національний технічний університет, Національний університет «Одеська юридична академія», Донецький національний університет економіки і торгівлі імені М. Туган-Барановського, Нафтогазовий науково-технологічний парк, Технопарк «Машинобудівельні технології», Громадська організація «Фонд «Севастополь», .

Проект фінансується за підтримкою Європейської Комісії.

Ця публікація відображає тільки бачення авторів, і Комісія не може бути відповідальною за яке-небудь використання інформації, яке наведено в публікації.

У складі українськихделегацій прийняли участь:

в університеті м. Ковентрі (Великобританія) – проректор з наукової роботи

Пройдак Юрій Сергійович та доцент кафедри управління проектами Кармазіна Лілія Леонідівна;

в університеті міста Лунд (Швеція) -  перший проректор Іващенко Валерій Петрович та аспірант каф. Економічної інформатики  Полушенко В.А.;

у  Політехнічному інституті м.Порту  (Португалія) -  керівник навчально-наукового центру Ясєв О.Г.  та

старший  викладач кафедри економіки промисловості  Садовський О.В.;

у Технологичному Університеті м. Гданьск (Польща) - проректор з науково-педагогічної роботи

Шатоха В.І. та керівник міжнародного відділу Петренко А.Л.