Наш старт у "Біржовій Універсіаді - 2012"!
"Біржова Універсіада - 2012" – перший чемпіонат з інтернет-трейдінгу серед студентів України стартував 1 лютого. Протягом наступних 45 днів команди більш ніж 35 вишів будуть змагатися на реальних біржових торгах, використовуючи реальні грошові кошти, які надано брокерськими компаніями.
Наша команда, що складається з випускників курсів «Основи фондового ринку та Інтернет-трейдінгу» - серед учасників чемпіонату.
Проект відбувається завдяки «Українській біржі» під патронатом Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку і Агентства по розвитку інфраструктури фондового ринку України. Кожному студенту надано біржовий рахунок з доступом до торгів ф'ючерсами з початковою сумою у розмірі 1 000 гривень. З врахуванням гарантійного забезпечення кожен учасник може оперувати сумою до 5 000 гривень.
Реалізація проекту "Біржова Універсіада - 2012" дозволить підвищити розуміння студентами фінансових процесів та сприяє розвитку фондового ринку України.
Змагання почались. Кожен день – нові складні завдання в умовах реальних торгів. Ф’ючерс – досить специфічний інструмент, складний навіть для учасників з досвідом.
Наші учасники , що виступають під різними «ніками» не пасуть задніх і займають далеко не останні позиції серед більш ніж 420 учасників. Всі прагнуть перемоги. Це – тільки початок.
Приєднуйтесь до нас! Запрошуємо в «Студентський фінансовий клуб»! http://nmetau.edu.ua!
Продовжується набір в чергову групу на курси «Основи фондового ринку та Інтернет-трейдінгу»
Tel.: (056) 374 – 84- 70; (067) 893-39-45
e-mail: sadow@metal.nmetau.edu.ua
Сайт «Української біржі»: www.ux.ua
Інформаційні повідомлення